GRY SHOW.PL

Reklama

Moje Ulubione Gry

Zaloguj się aby mieć dostęp do listy ulubionych gier!

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Show.pl to zarejestruj się i graj!

Najwyżej OcenianeJesteś tutaj: Start Show.pl | Warunki korzystania z serwisu

Warunki korzystania z serwisu Show.pl

Każdy użytkownik serwisu Show.pl ma dostep do zawartych w serwisie gier, a także ich komentowania i oceniania. Użytkownicy zarejestrowani mają dostęp do dodatkowych opcji.

Użytkownik zapewnia sobie na własny koszt oprzyrządowanie i połączenia internetowe, które będą mu potrzebne do uzyskania dostępu i korzystania z serwisu Show.pl.

Serwis Show.pl nie może być wykorzystywany w sposób, który mógłby uszkodzić, zablokować, przeciążyć lub niekorzystnie wpłynąć na jakość serwerów lub sieci, lub zakłócić możliwości innych osób do korzystania z serwisu. Zakazane są próby uzyskania nieuprawnionego dostępu do wszelkich usług, kont użytkowników, systemów lub sieci komputerowych, poprzez działania hakerskie, analizowanie haseł lub innymi sposobami pod rygorem skutków prawnych.

Zabrania się umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem kogokolwiek oraz treści wulgarnych i niezgodnych z polskim prawem.

Zabronione jest reklamowanie stron internetowych w komentarzach. Wszystkie linki zewnętrzne zamieszczone bez zgody administratora serwisu Show.pl będą kasowane a konto użytkownika zostanie zablokowane i/lub usunięte.

Administrator serwisu Show.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Serwis Show.pl prezentowany jest w formie takiej, jaka jest aktualnie dostępna. Nie są udzielane żadne gwarancje ani poręczenia dotyczące korzystania z serwisu.