GRY SHOW.PL

Zagraj teraz

Reklama

Moje Ulubione Gry

Zaloguj się aby mieć dostęp do listy ulubionych gier!

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Show.pl to zarejestruj się i graj!

Szukaj Gry

Najwyżej Oceniane

Nasza Odznaka

ISOWQ Rank

Nasza strona została nagrodzona specjalną odznaką ISOWQ!Jesteś tutaj: Start
Najnowsze Gry Przygodowe

3 Foot Ninja

Wciel się w małego Ninja. Pierwsza część przygodowej bijatyki.

Bug on a wire

Biegamy robakiem po kablach wysokiego napięcia. Omijamy głodne wrony i inne ptaki.


Digi Ninja

Wciel się w postać wojownika ninja, który wyrusza przed siebie wykonując po drodze szereg zadań, wyeliminuj przy tym wrogi klan, wraz z jego przywódcami. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - atak Kwestie mówione przesuwamy przy użyciu myszki, klikając na strzałkę, widniejącą obok wszystkich dialogów.

Jungle Rumble

Odbijaj owcą szalonym jaskiniowcem. Sterowanie strzałkami

Najnowsze Gry Zręcznościowe

The Epilepsy Game

Jak długo zostaniesz przy zdrowych zmysłach grając w tę coraz bardziej szaloną grę? Steruj kółkiem przy pomocy myszki. Zbieraj gwiazdki, omijaj kwadraty. Im więcej zebranych gwiazdek, tym więcej kwadratów na ekranie!

Turtix

Ciemne moce zawładnęły całą krainą i uwięziły wszystkie młode żółwie ze Szkoły Magii. Gracz wciela się w tytułowego Turtiksa, który jest jednym z najwolniejszych zwierząt świata - żólwiem, a jego celem jest uwolnienie więzionych w klatkach swoich małych pobratymców. Dobrze by było przy okazji zebrać jak największą ilość diamentów, pokonać wszystkich przeciwników oraz odkryć wszystkie sekretne miejsca, co pozytywnie rzutuje na ocenę podsumowującą każdy poziom. Aby pokonać wroga należy go zdezorientować naskakując na głowę (Mario się kłania), a następnie solidnym kopniakiem wysłać do krainy wiecznych łowów. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - klawisz akcji


Worlds Hardest Game 2

Druga część najtrudniejszej gry na świecie. Jeśli masz mało czasu, albo Twoje nerwy są słabe, to lepiej sobie odpuść.

Ball Re-Vamped

Steruj piłką tak, by doprowadzić ją do wyjścia.

Najnowsze Gry Akcji

Celebrity Fight Club

Zmierz się na ringu z gwiazdami showbiznesu.

Rage

Używaj różnych broni, aby pokonać armię wroga!


Arcane

Stwórz własnego wojownika i wygraj każdy pojedynek, by zostać najlepszym z gladiatorów i walczyć na wszystkich arenach świata. Za zgromadzoną kasę ulepszaj swoje uzbrojenie. Sterowanie W;S;A;D - poruszanie się; Myszka - sterowanie bronią oraz tarczą LPM - atak E- wyrzucenie broni B- zmiana zbroi Spacja - zmiana łuku i miecza

Slayer 1

Epicka gra w której walczymy z gigantami.

Najnowsze Gry Sportowe

Football Shootout

Trzeba się nieźle nagłowić by strzelić bramkę. Gra taktyczna

Flying Egg

Pomóż latającemu jajku zebrać kwiaty. Uważaj na nadlatujące pszczoły.


Yeti Sports 6

6 część gry z serii Yeti Sport w której musimy łapać spadające pingwiny.

Pepsi Pinball

Pinball w wydaniu Pepsi.

Najnowsze Gry Strzelanki

Wpnfire

Wpnfire to solidna i emocjonująca strzelanka, w której udział biorą postacie z kresek

Metal Slug

HICIOR! Jako super agent masz za zadanie uwolnić zakładników. Sterowanie: W'S'A'D' - poruszanie się J - strzał K - skok L - granat


Boxhead

Następna edycja super strzelanki z serii Boxhead.

Drakojan Skies Mission 2

Sequel super strzelanki. Gra podzielona jest na 2 fazy. W pierwszej z nich latamy statkiem i niszczymy wrogów. Druga faza to tryb FPP.

Najnowsze Gry RPG

Maple Story Pianus Battle

Walcz w świecie Maple Story z jednym z groźniejszych potworów Pianusem i pokonaj go! Nie zapomnij kupić napojów wspomagających! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - skok A - Hyper Body (podwaja ilość HP i MP) S - Mesos Shield (tarcza redukująca część obrażeń) D - Shadow Panter (cień rzucający shurikenami zaraz za tobą) F - Claw Booster (szybsze rzucanie shurikenami) H - Haste (wyższe skoki i szybsze chodzenie) Z - Atak X - Heal (leczenie) C - Mesos Explosion (wybuch mesos rani potwora) G - Summon Ifrit (przywołuje bestię która walczy z Tobą)

Strategy Defense 5

Najnowsza, już piata część kultowej gry strategicznej Strategy Defense! Weź udział w wojnie dwóch mocarstw i zniszcz wrogą fortecę. Sprawdź swoje zdolności dowódcze! Za pokonanie wrogów otrzymasz złoto, za które będzie możliwość ulepszenia swojej armii. W trakcie gry cały czas następuje postęp cywilizacyjny, co ma wpływ na przebieg rozgrywki.


Sinjid Battle Arena

An action RPG where you develop your character and fight monsters through a portal!

Strategy Defense 2

HICIOR! Sequel doskonałej gry strategicznej zawierającej również elementy RPG. Weź udział w rycerskich bitwach. Sprawdź swoje zdolności dowódcze! Za pokonanie wrogów otrzymasz punkty, doświadczenia oraz złoto, za które będzie możliwość ulepszenia ekwipunku. Uwaga, gra ze względu na swoja złożoność może się długo ładować.

Najnowsze Gry Obronne

RS Tower Defense

Ustawiaj i ulepszaj wieże obronne by wrogowi nie dotarli do twojego zamku.

Toy Town Tower Defense

Dość rozbudowana gra, w której Twoim zadaniem jest rozstawienie wieżyczek, tak, aby nadciągające hordy wroga nie zniszczyły Twojego zamku.


Storm Winds 2

Doskonała, nowatorska gra typu defence. Nasze miasto zostaje zaatakowane przez obce wojska< Twoim zadaniem jest się odpowiednio uzbroić, by nie dopuścić do udanej inwazji. Za zwycięskie bitwy zarabiamy pieniądze, za które możemy modernizowac uzbrojenie. Nowością jest to, że obrony dokonujemy własnoręcznie - celując w każda z atakujących jednostek wroga.

Hunger Strike

Humorystyczne spojrzenie na grę typu Tower Defence. Ustawiaj (za pomocą myszki) arsenał tak, by bakterie nie doszły do mety. Arsenał w trakcie gry można modernizować.

Najnowsze Gry Retro

Frost Bite

Fajna wciągająca gra warta zobaczenia... Skaczesz strzałką w gore, chodzisz strzałkami na boki a hak wypuszczasz lewym przyciskiem myszy.

Retro Splode

Bardziej kolorowa i dynamiczna wersja asteroid.


Eco Battler 2

Ochroń swoją planetę. Wsiądź za stery statku i pokonuj kolejne fale nieprzyjaciół.

Final Fight 2

Sequel obowiązkowej pozycji należącej do gatunku tzw. chodzonych bijatyk. W grze przejmujemy kontrolę nad pewnym siebie osiłkiem o imieniu Cody. Naszym zadaniem jest wybicie wszystkich szumowin z terenów należących do Metro City. Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się J - cios ręką K - wyskok J+K - wyskok z nogą L - obrotówka z nogi

Najnowsze Gry Wyścigowe

Drive and Dodge

Poruszaj się po labiryncie autem F1 i zbierz wszystkie flagi uważaj by nie zderzyć się z drugim pojazdem.

Jeep Flyer

Gra z serii "Line Rider". Narysuj trasę i patrz jak zjedzie po niej jeep.


Need For Extreme

Ścigasz się wyścigowym autem, postaraj się być pierwszy na mecie uważając by nie przeciążyć swojego silnika.

Raccoon Racing

Wybierz swojego zawodnika (zwierzaka), trasę i dojedź pierwszy do mety! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - broń

Najnowsze Gry Układanki

Sequencer

Press the lights in the same sequence they light up.

Nodes 2

Druga część gry logicznej Nodes. Przesuwaj punkty tak, aby lasery przeszły przez wszystkie kółka i zapaliły je na czerwono.


Unique

Pick out the unique shape in this online optical puzzle game. Each level adds distractions and challenges designed to trick your eye and camouflage the unique shape.

Bridge

Zbuduj most tak aby nie uległ zniszczeniu i pomóż przejść na drugą stronę małym mnichom.

Najnowsze Gry Muzyczne

Streamline

Za pomocą myszki unikaj obiektów które utrudniają ci życie w rytm muzyki.

Shred Master

Kolejna gra w stylu Guitar Hero. Sterowanie: Myszka - poruszanie się Spacja - korekta czasu


Spin Soar Red

Kierujemy charakterystyczną postacią i unikamy nadlatujących asteroid. Wraz z przebiegiem rozgrywki gra staje się coraz trudniejsza.

Color Defense

Postaraj się złapać nadlatujące kolorowe kwadraciki na ścianki 3 kolorowego koła. Pamiętaj aby dopasowywac kolory ścianki i kwadraciku.