GRY SHOW.PL

Zagraj teraz

Reklama

Moje Ulubione Gry

Zaloguj się aby mieć dostęp do listy ulubionych gier!

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Show.pl to zarejestruj się i graj!

Szukaj Gry

Najwyżej Oceniane

Nasza Odznaka

ISOWQ Rank

Nasza strona została nagrodzona specjalną odznaką ISOWQ!Jesteś tutaj: Start
Najnowsze Gry Przygodowe

Thin Ice

Gra z serii Iniemamocni.Trzeba przeskakiwać nad domami i omijać przeszkody.

Birdy

Zjadaj ptaki mniejsze od siebie uważając na potężniejsze oraz na samoloty.


Super Mario Rampage

Mario w końcu zmądrzał - wziął ze sobą ShotGuna!!!

Hypercat

Wciel się w kota na wrotkach i strzelaj do pojawiających się myszy i psów na swojej drodze.

Najnowsze Gry Zręcznościowe

Fancy Pants Adventure 2

HICIOR! Pełna wersja bardzo dobrze znanej platformówki, która przenosi Cię na drugi świat do kapitalnie z animowanej krainy. Sterowanie - strzałki, S - skok.

Park This Car!

Zaparkuj oznaczone (ponumerowane) samochody na odpowiednich (ponumerowanych) stanowiskach! Pamiętaj, że masz ograniczoną ilość czasu! Sterowanie: Spacja - wsiadanie / wysiadanie auta Strzałki - poruszanie się R - restart Wsiadać można do każdego auta np. w celu przestawienia go w inne miejsce.


Balls!

Gra polega na tym, aby jak najdłużej utrzymać białą kulkę na platformie :)

Whack Your PC

Jeśli masz ochotę zemścić się na swoim komputerze, zobacz koniecznie tę grę i pomóż bohaterowi zniszczyć komputer.

Najnowsze Gry Akcji

Gladiator Castle Wars

Zostań gladiatorem, wygrywaj bitwy, uratuj księżniczkę

Powerfox 1-2

W grze tej wcielamy się w małego dzielnego liska o potężnym ciosie. Jego zadaniem jest wykończyć każde indywiduum chcące zagrozić naszej planecie. W tej części walczymy z Ninja Koniem oraz Hannibalem mającym do pomocy swojego niezawodnego słonia. Sterowanie: Liskiem sterujemy za pomocą strzałek. Klawiszem A atakujemy za pomocą pięści i rozbijamy skrzynie kryjące takie bronie jak np. bazooka.


Gangsta Bean

Weź udział w wojnie gangów! Pokonaj wszystkich wrogów i nie daj się zabić. Zbieraj różne rodzaje broni oraz inne bonusy. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - strzał G - granat 1...6 - wybór broni

Crazy Flasher 2

Druga część super bijatyki. Niestety menu jest po japońsku, ale da się dojść co i jak, żeby włączyć grę. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się. Na klawiaturze numerycznej: 1-atak 2-skok 3-walnięcie w ziemię 0-wyciągnięcie gnata

Najnowsze Gry Sportowe

Javelin Throw

Rzut oszczepem, ciekawe kto będzie miał najlepszy wynik ? Sterowanie: strzałki - bieg, spacja - rzut

Socker Pong

Postaraj się odbić piłkę w kierunek brami i strzelić gola.


Mini-Putt 2

Świetna gra w minigolfa, w grze chodzi o to by jak najmniejszą ilością uderzeń posłać piłeczkę do dołka.

Emo Soccer

Zagraj w piłkę nożną emotami! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się D - kopnięcie S - odbicie główką A - zmiana zawodnika

Najnowsze Gry Strzelanki

Dead Frontier Night 3

Nadchodzi trzecia noc, którą musisz przetrwać w tej mrocznej grze typu defence. Miasto zostało opanowane przez zombi, Twoim zadaniem jest przetrwać. Sterowanie: W; S; A; D lub Strzałki - poruszanie się 1-6 - wybór broni Spacja - zmiana broni R - przeładowanie Myszka - celownik LPM - strzał

Armor Trigger

Armor Trigger to zestaw rozmaitych mini gierek zręcznościowych. Co ważne, sterowanie ogranicza się tylko i wyłącznie do myszki.


Argent Burst

Za pomocą klawiszy "1", "2" i "3" wybierz stronę Twojej obrony, a następnie klikaj myszką, by rozproszyć promienie Cię atakujące.

Shining Metal Defender

Zniszcz wszystkie pojazdy na planszy zanim upłynie ci czas.

Najnowsze Gry RPG

13 Guardians

Doskonała bijatyka turowa. Wkrocz do Pośmiertnej Krainy i weź udział w Morderczych Zawodach, w których masz do pokonania 13 strażników złego króla. W każdej walce otrzymujesz 7 "pionów", które przedstawiają rozmaite ruchy. Większa część ruchów wymaga (zużywa) staminy lub magii albo obydwu (wskaźniki po lewj stronie ekranu), tak więc musisz kontrolować ich poziomy! Efektywność ruchów zależy od (Twojej) zręczności zawodnika (Health). Możesz ulepszać (uzdrawiać) swoją zręczność w każdej turze. W walkach zdobywasz pieniądze, za które możesz modernizować zbroję, broń oraz magiczną obronę. Doświadczeniami prosimy się wymieniać w komentarzach.

Swords Saga

Wciel się w wojownika i walcz z różnymi przeciwnikami, których napotkasz na swej drodze.


Maple Story Pianus Battle

Walcz w świecie Maple Story z jednym z groźniejszych potworów Pianusem i pokonaj go! Nie zapomnij kupić napojów wspomagających! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - skok A - Hyper Body (podwaja ilość HP i MP) S - Mesos Shield (tarcza redukująca część obrażeń) D - Shadow Panter (cień rzucający shurikenami zaraz za tobą) F - Claw Booster (szybsze rzucanie shurikenami) H - Haste (wyższe skoki i szybsze chodzenie) Z - Atak X - Heal (leczenie) C - Mesos Explosion (wybuch mesos rani potwora) G - Summon Ifrit (przywołuje bestię która walczy z Tobą)

Sinjid Battle Arena

An action RPG where you develop your character and fight monsters through a portal!

Najnowsze Gry Obronne

Bloons Tower Defense

Kolejna gra strategiczna typu Tower Defense. Tym razem za zadanie mamy stawiać wieżyczki aby zniszczyć balony.

Desktop Tower Defense

Odświeżona wersja popularnej gry Destop Tower Defense. Buduj wieżyczki obronne w odpowiednich miejscach aby obronić bazę.


Pillage The Village

Twoim zadaniem jest zabicie wszystkich ludzi z wioski poprzez łapanie ich kursorem myszy i wyrzucanie w górę tak, aby roztrzaskiwali się o ziemie.

Massive Space Tower Defense

Broń dzielnie naszej planety i nie pozwól, by zawładnęły nią wrogie oddziały. Ustawiaj wieżyczki obronne, które powstrzymają napastników. .

Najnowsze Gry Retro

Megaman Zero Alpha

Zabawa obsadzona w świecie Megaman. Sterujemy robotem o imieniu Warrior. W grze mamy dostępne 2 poziomy trudności. Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się F - atak G - skok T - zmiana broni R - pchnięcie/wślizg

Super Mario Sunshine 64

Gra z Mario, w której posługujemy się plecakiem odrzutowym. Jako, że jest to demo, do wyboru mamy tylko 2 plansze. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się, Spacja - użycie plecak odrzutowy


Final Fantasy Sonic X 3

Wybierz tryb ataku lub magi i pokonaj wroga.

Hot Air 2

Kieruj balonem od jego zielonej wyrzutni do czerwonego celu. Użyj myszy by skontrolować balon.

Najnowsze Gry Wyścigowe

Frog Race

Skacz przez przeszkody i bądź pierwszy na mecie wyścigu. Sterujemy myszką Pierwsze kliknięcie by wybrać siłę skoku Drugie kliknięcie by żaba rozpoczęła skakanie

Foofa Race

Jedź, zbieraj bonusy i wygrywaj wyścig!


Battle Kartz

ścigaj się i walcz z przeciwnikami na torze.

Jeep Flyer

Gra z serii "Line Rider". Narysuj trasę i patrz jak zjedzie po niej jeep.

Najnowsze Gry Układanki

Just Sudoku

Sudoku przez internet.

Bowja The Ninja

Gra Bowja the Ninja On Factory Island na pierwszy rzut oka wygląda na platformówkę. Nic bardziej mylnego, jest to wspaniała graficznie, miodna przygodowa gra typu point & click (używaj swojego łuku strzelając w różne miejsca w celu ich uaktywnienia). Twoim zadaniem jest pomóc Bowja wybierającemu się na Fabryczną Wyspę w zniszczeniu robota Gi8000.


Elements

Instead of controlling the ball, control the level around it! Rotate, stretch and play around with each level to get the ball moving further into the game. Change your element to break new blocks and get through mazes.

Grafik Masters

Grafik Masters is a simple clone of the arcanoid game... nothing special, just keep the ball flying and kicking the image.

Najnowsze Gry Muzyczne

Guitar Man

Poleć na gitarze i swoim głosem zniszcz złe bestie.

Music Smash

Unikaj bloków wysuwających się ze wszystkich czterech ścian!


Spin Swim Blue

Pływamy niebieskim stworkiem. Gra polega na pokonaniu jak największego odcinka trasy.

-Asterock-

Omiń lub zniszcz lecące asteroidy zanim twoja tarcza zniknie.