GRY SHOW.PL

Zagraj teraz

Reklama

Moje Ulubione Gry

Zaloguj się aby mieć dostęp do listy ulubionych gier!

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Show.pl to zarejestruj się i graj!

Szukaj Gry

Najwyżej Oceniane

Nasza Odznaka

ISOWQ Rank

Nasza strona została nagrodzona specjalną odznaką ISOWQ!Jesteś tutaj: Start
Najnowsze Gry Przygodowe

Saving Kypck

Flashowy symulator łodzi podwodnej.

Soul Mech

Wcielamy się w postać kobiety samuraja, która musi pomścić krzywdy ludzi nękanych przez złego czarnoksiężnika. Nie będzie to łatwe, bowiem zostaniemy przeniesieni nawet w przyszłość i stawimy czoła różnym kreaturom. Sterowanie: klawisze kierunkowe; Z - skok; X - atak; C - blok; Góra - przyspieszenie (włącz/wyłącz); Dół - likwiduje wszystkich przeciwników (jeśli niebieskie wskaźnik na dole jest wypełniony do końca).


Bat and Mouse

Świetna gierka - jesteś myszką i jesz serek. Uciekaj przed kijem basebalowym i innymi niebezpieczeństwami!

Super Mario Mushrooms

Kolejna platformówka ze słynnym Mario w roli głównej.

Najnowsze Gry Zręcznościowe

Ren And Stimpys Crazy Cannon

Wystrzel Stimpy'ego z armaty na jak największą odległość! Sterowanie: Strzałki - ustawianie kąta strzału armaty Spacja - strzał Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Stabika 2

Oryginalna gra, w której musisz pomóc Kade'owi uciec naciskając w odpowiednim momencie ukazujące się klawisze.


Last Touchdown

Wyobraź sobie, że wstajesz rano po upojnej nocy, a dziś masz najważniejszy mecz w sezonie... pomóż mu nie spóźnić się na finał.

Horse Run

Dobiegnij koniem jak najdalej unikając przeszkód za pomocą strzałek.

Najnowsze Gry Akcji

Beyblade Rip Zone

Weź udział w walkach na dyski

Gangsta Bean

Weź udział w wojnie gangów! Pokonaj wszystkich wrogów i nie daj się zabić. Zbieraj różne rodzaje broni oraz inne bonusy. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - strzał G - granat 1...6 - wybór broni


Fireball Frenzy

Pokonaj swojego wroga i zdobądź sporo punktów, by przejść do kolejnego poziomu.

The Fight For Glorton

Bardzo Ciekawa gra akcji, można zmierzyć się z kolegami jak i komputerem. Wielu bohaterów + 4 lokacje do wyboru.

Najnowsze Gry Sportowe

Air Balls

Postaraj się jak najwięcej odmian piłek utrzymać w powietrzu.

Base Jumping

Zostań królem sportów ekstremalnych skacząc ze spadochronem. W grze do sterowania używamy spacji.


Penguin Skate 2

Zaliczaj czerwone bramki i uważaj na przeszkody! Dojedź pingwinem jak najdalej!

Weekend Fishing

Złów jak najwięcej ryb. Sterowanie za pomocą myszki.

Najnowsze Gry Strzelanki

Stickman Sam 3

Chodzimy ludzikiem i rozwalamy zombie muchy pszczoły i pająki. Mamy do dyspozycji karabin maszynowy, magnum i inne bronie.

Stickman Madness

Strzelanka z patyczakami w roli głównej. W grze musisz odbić swojego chłopaka... no chyba, że nie chcesz?


S-M-O Arena Fighter

Fajna strzelanka na arenie z komputerem lub na dwóch graczy. Podobna klimatem do Chaos Faction, jednak graficznie dużo słabiej wykonana. Sterowanie: W,A,S,D - poruszanie, G - strzał, H - granat

Drakojan Skies Mission 3

Wyruszasz na kosmiczne misje, by chronić Drakonów.

Najnowsze Gry RPG

Sea Of Fire 2

Rozbudowana gra strategiczna. Przejmujemy kontrolę nad jedną ze stron konfliktu (New Hope oraz Temple of Snakes) i toczymy bitwy z przeciwnikiem. Rozgrywka jest dynamiczna, a mechanika gry wymusza na graczu podejmowanie natychmiastowych decyzji. Interfejs obsługujemy za pomocą myszki. Możemy atakować tylko te obszary, które są określone jako "Accesable For Attack". Przede wszystkim warto przejmować miejsca strategiczne. W ten sposób uzyskamy dostęp do nowych technologii lub zdobędziemy niezwykle istotne złoto. Na placu bitwy należy tylko i wyłącznie tworzyć nowe budynki - resztą zajmie się komputer. Do tego celu służą podświetlone sześciokątne pola. Na panelu zlokalizowanym u góry ekranu znajdują się rozmaite opcje. Zwykle są to ikonki umożliwiające nam stawianie budynków lub rekrutację jednostek. Jeżeli wybrany kompleks wyda nam się nieprzydatny, wystarczy wcisnąć Demolish Structure, aby go zniszczyć. Budynki możemy także naprawiać. Do tego celu służy przycisk Repair Structure. Jednak pamiętajmy o tym, że wszystko kosztuje. Co sekundę nasz budżet zostaje zasilony o dodatkowe pięć jednostek pieniężnych. Zalecam każdorazowo atakować przeciwnika możliwie szybko, zamiast bronić się i odpierać kolejne szturmy. Dla osób, którym gra Sea of Fire przypadła do gustu, przygotowano tryb Skirmish. Jest to niczym nieograniczona rozgrywka - o wszystkich ustawieniach decyduje gracz.

Hero RPG

Wkrocz we wspaniały świat RPG. Przejdź 14 różnych questów i stań się bohaterem.


Story Of Arado

Wkrocz do baśniowej, pełnej zła krainy! Wybierz jednego spośród trzech zawodników i uwonij świat spod jarzma demonów! Na uwagę zasługuje wspaniała oprawa graficzna, animacja, klimatyczna muzyka oraz rozwój umiejętności postaci w trakcie przygody.

Franks Adventure 2

Po odwaleniu kawału dobrej roboty w poszukiwaniu fotek dla ostatniej firmy, udaj się do wielkiego miasta pomóc znaleźć dużo rozbieranych obrazków anime.

Najnowsze Gry Obronne

Age Of War

Przejmij kontrolę nad 16 różnymi jednostkami i 15 różnymi wieżami obronnymi, by bronić się i atakować przeciwnika. W tej grze startujesz w epoce kamienia łupanego i przechodzisz po kolei przez 5 różnych epok ewolucji ludzkości.

Bow Master Prelude

Twoje królestwo zostało zaatakowane! Musisz użyć legendarnego łuku, palety zaklęć i różnego rodzaju typów strzał, by pokonać wroga. Używaj strategi, by wykryć wszelkie słabości wroga.


Ultimate Defense

Miodna oraz dopieszczona graficznie gra typu defense. Ustaw swoje jednostki tak, by wrogie siły nie przedostały się przez Twoje terytorium!

Xeno Tactic 2

Wciągająca gra typu defense w kosmicznej oprawie. Ustaw wieżyczki tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium. Mamy 6 poziomów trudności i dużo broni.

Najnowsze Gry Retro

Super Mario World Flash

Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A - skok S - bieganie (przydaje się przy wyższych skokach)

Final Fantasy Sonic X 6

Odsłona Sonica w stylu RPG. Wybierz atak lub magię i pokonaj wroga.


Megaman PX Time Trial

Wybierz swoja postać i postaraj się pokonać 4 poziomy z jak najlepszym wynikiem

Golden Sun

Jest to gra, która weźmie Cię w podróż po bogatych zamkach, gdzie będziesz towarzyszył bohaterom gry w ich niezwykłych przygodach.

Najnowsze Gry Wyścigowe

Need For Waves

Ścigaj się motorówką z zawrotną prędkością.

Create A Ride

Stwórz swój wymarzony samochód. Coś w stylu programu Pimp My Ride


Mountain Bike

Zjazd na rowerze z góry, widok z pierwszej osoby.

Planet Racer

Dostajesz na początek określoną ilość gotówki i pojazd. Możesz udoskonalać go, kupując nowe części. Pieniądze zarabiasz biorąc udział w wyścigach na kilku planetach.

Najnowsze Gry Układanki

Shift 3

Is the floor the roof? Is the roof the floor?

Open Doors

25 puzzles and a bonus mode after you complete the game. The game automatically saves after each puzzle.


Puzzle Land

Help James Mahoggany defeat his arch rival gregory!

Flower Frenzy

Align at least 3 flowers vertically or horizontally.

Najnowsze Gry Karciane

American Poker II

Dość przyjemna odmiana pokera w wersji wirtualnej - wyglądem przypominająca ekrany popularnych automatów w salonach gier. Naszym celem jest uzyskanie jak najlepszej kombinacji kart. Grę rozpoczynamy od usatwienia ilości kredytów (Credit), jaką chcemy dysponować w trakcie rozgrywki - klikamy na strzałki w górę lub w dół. Naciskamy Start Game. Obstawiamy (Bet) i naciskamy Deal, a następnie zaznaczamy karty, które chcemy zatrzymać (Hold) i wciskamy ponownie Deal. Jeżeli ułożyła się którakolwiek z punktowanych kombinacji kart – otrzymujemy wygraną. Możemy ją dublować, przewidując, jaki kolor karty pojawi się u góry ekranu - czerwony (strzałka w lewo), czarny (strzałka w prawo).

Go Go Pets

Miodna gra pamięciowa dla młodszych graczy. Twoim zadaniem jest znajdować pary jednakowych elementów w celu odkrycia obrazka.


Gaps Solitaire

Inny rodzaj pasjansu w którym musimy przestawiać karty w odpowiedni sposób.

Golf Solitaire

A solitaire based card flash game in which you have to play all the cards off the table by matching cards from the stack.

Najnowsze Gry Muzyczne

Rhythm Blaster 2

Sympatyczna, geometryczna strzelanka.

Music Zap

Dla wszystkich narzekających na niski poziom trudności w grach tu parę rekordów do pobicia.


Jive Machine

Dziwna gra w której obserwujemy stojącego grubaska jak się giba w rytm muzyki. Możemy zmieniać piosenki i tło otoczenia.

Rhythm Fireworks

Zmieniaj kolory i wciskaj odpowiednie strzałki na klawiaturze.