Masz za zadanie doprowadzić ludki do celu za pomocą markera, którym rysujesz drogę.

Ignite People On Fire

Podpal jak największą ilość przechodniów i zdobądź jak najwięcej punktów.

Najnowsze Gry Strzelanki

Boxhead Zombie Wars

Totalna rzeźnia na ekranie! Walczymy z armią zombie, mając do dyspozycji własną broń oraz szereg systemów obronnych. Kolejna część świetnej strzelanki. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Spacja - strzał Z / X - przełączamy broń na następną/poprzednią. W menu, w zakładce config, możemy ustawić klawiszologię oraz zmienić rozmaite ustawienia. Tryb classic to standardowa rozgrywka. W trybie defence natomiast bronimy bazy przed zombie.

Stickman Sam 3

Chodzimy ludzikiem i rozwalamy zombie muchy pszczoły i pająki. Mamy do dyspozycji karabin maszynowy, magnum i inne bronie.

Storm Boat Vietnam Mayhem

Tak dynamicznej strzalanki nie było już dawno. Zasiądź za sterami łodzi bojowej i zrób porządek z komunistycznymi wietnamczykami. Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się Myszka - celownik LPM - strzał

Rapid Randy

Wciel się w członka elitarnej jednostki antyterrorystycznej i wykonaj powierzone Ci misje. Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - przeładowanie broni 1;2;3;4 - wybór broni